8 důvodů, proč zvolit platební bránu PAYS

5/5 - (1 vote)

Bezpečnost, jednoduchost a spolehlivost. To jsou atributy, které hledají majitelé e-shopů při výběru platební brány. PAYS hravě splňuje a ještě něco navíc. Napsali jsme pro vás článek, kde se na výhody této platební brány podíváme pěkně zeširoka. Platba kartou nebyla nikdy jednodušší!

Platební karta je nejčastěji používanou kartou v peněženkách většiny obyvatel. Proto je až s podivem, jak málo tuto skutečnost berou platební brány v potaz a zákazníkům jejich nákupy skrze platební terminály komplikují. Pays staví zákazníky na první místo, a proto dalece předběhl svou konkurenci o několik mílových kroků. Podívejte se na 8 hlavních důvodů, proč je platební brána Pays ideální řešení pro váš e-shop.

1) Snadná registrace

Registrace i aktivace platební brány trvá doslova pár kliknutí. Stačí zadat jen ty údaje, které jsou k provozu brány skutečně potřeba. Žádné zdržování.

2) Jednoduché nasazení

Na jakékoliv webové stránky. Stačí umístit platební odkaz na stránky nebo třeba na Facebook. Nic nemusíte programovat ani instalovat, platební odkaz si snadno vygenerujete v administračním rozhraní Pays.

3) Pohodová cena

Pays pracuje ve třech různých režimech, proto vás poplatky vyjdou na pouhá 0,6 % z placené částky. Na poplatky, které znáte od konkurenčních aplikací, můžete rovnou zapomenout. Neexistují.

4) Funkce navíc

Platební brána Pays generuje a odesílá platební předpisy nebo opakované platby. Vytváří internetovou pokladnu, podporuje rychlé SMS notifikace, zasílá připomínky zákazníkům, kteří platbu nedokončili a má přehledný systém bezplatných vratek. Pays za vás dokonce vytváří i odesílá daňové doklady a mnoho dalšího.

5) Neplatíte měsíční paušál

A to ani žádné pokuty za nízký obrat! Oproti konkurenci je to příjemná změna, kdy vás platební brána nepřivede na mizinu. Pays vám neposílá žádné faktury, protože všechny zbytečné poplatky neexistují. Získáte tak pohodlné a levné řešení, které vám ušetří peníze.

6) Rychlá technická podpora

Cokoli se pokazí, nevíte si s něčím rady nebo se chcete na něco dozeptat? Není nic snazšího, než se obrátit na technickou podporu Pays. Ta komunikuje rychle a problémy řeší hned.

7) Platby kartou na mnoho způsobů

Nebaví vás donekonečna vyplňovat platební údaje ke své kartě? Vůbec nic se neděje. Pays umí pracovat také s apple pay a google play platbami, takže si ušetříte několik vteřin času a můžete komfortně pracovat se svými účty v chytrém telefonu. QR platba skrze QR kód nejsou výjimkou.

8) Bonusy navíc, které potěší

 • Sami si definujete způsob a jazyk komunikace platební brány s vašimi zákazníky.
 • Sami si nastavíte vzhled platební brány, aby ladil s designem obchodu.
 • Platební brána vás informuje o platbách, které nebyly dokončeny.
 • Platební brána podporuje další měny a několik e-shopů v rámci jednoho účtu Pays.
 • S Pays můžete vracet platby zákazníkovi, automaticky generovat doklady nebo faktury pro zákazníky nebo exportovat výpisy do účetních systémů.
 • Neznámý účetní systém vám Pays jednoduše naprogramuje na míru.

Proč je výběr platební brány tak důležitý?

Skutečnou cenu platební brány poznáte až v reálném provozu na svém e-shopu. Cena se zvyšuje pokaždé, když zákazník nedokončí platbu a svůj nákup uskuteční u konkurence. A to je bolestivé poznání. 

Proč je Pays levnější než konkurence?

 • Nerozhazují peníze z poplatků obchodníků za drahé reklamní kampaně.
 • Mají vlastní technické řešení a nemusí platit cizí IT firmy a desítky jiných lidí.
 • Mají vyšší procento úspěšných plateb, protože správně komunikují se zákazníky.
 • Umožňují obchodníkům vygenerovat platební předpis z nedokončené platby.

Hledáte kvalitní, levnou a spolehlivou  platební bránu? Pak je pro vás Pays to nejlepší řešení. 

3 replies to 8 důvodů, proč zvolit platební bránu PAYS

 1. Nic proti nikomu a už vůbec ne ničemu, nicméně si myslím, že pokud tou branou nepůjde zaplatit projekt patrového domu na klíč, tak je to jen další z mnoha. Podle mě je totální nesmysl vymýšlet další kolo, když tu máme osvědčené a hlavně důvěryhodné platební brány. Nebo jsem možná jenom já paranoik a přijde mi zvláštní posílat peníze přes instituci, kterou neznám?

 2. Budeme teď muset zase trošku investovat do našeho baráčku, jen co je pravda. Chceme si koupit látkové žaluzie abychom mohli lépe spát. Jak se nám narodila dcera, tak se náš spánek hodně zhoršil a to nechci v dlouhodobém horizontu dopustit.

 3. Jak se na to tak koukám tak vy už s tím placením asi máte nějaké zkušenosti .To byste mi určitě mohli poradit s tím jestli budeme jako tříčlenná rodina co bere padesát za měsíc v pohodě peníze na to abychom si k zahradním jezírkám ještě přidali filtrace jezírek. Chceme ať to u nás vypadá skutečně dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *