Cestovní dětské postýlky – test a recenze

Rate this post

Proč pořizovat cestovní dětskou postýlku? Protože se jedná o velmi užitečného pomocníka na dovolené, ale stejně tak při mnoha jiných příležitostech, například při návštěvách příbuzných a podobně. Moderní cestovní postýlky jsou skladné a při častém cestování takřka nepostradatelné.

A jaká by měla být ideální dětská postýlka na cesty? Kromě dostatečné stability a kvalitních materiálů, které se snadno udržují, jsou to například kolečka, díky nimž lze s postýlkou velmi snadno manipulovat. Většina postýlek je opatřena také praktickým bočním otvorem, kterým může dítě projít, takže hraní je tak ještě příjemnější. Na noc průlez jednoduše zapnete a nic se nemůže stát. Děti většinou ocení také síťované bočnice, díky kterým vidí ven a co se kolem nich děje… Při cestování je samozřejmě nezbytný obal, do kterého postýlku uložíte, aby se nezašpinila. Zároveň se vám tak bude mnohem lépe přenášet. Postýlky jsou většinou vybaveny matrací. Zde však raději počítejte s tím, že matrace nemusí být úplně vyhovující a bude potřeba vyměnit ji za vhodnější model. A čím více obrázků na postýlce bude, tím lépe, ať má vaše dítko radost! Cestovní postýlku lze však velmi dobře využít také doma jako ohrádku na hraní, nebo další postýlku, například v obývacím pokoji.

Která cestovní postýlka bude vašemu drobečkovi nejvíce vyhovovat? V následujícím výběru najdete cestovní postýlky různých značek. Barevně jsou postýlky poměrně univerzální, takže jsou vhodné pro chlapečky i holčičky. Díky tomu cestovní postýlku jistě využijete i pro další dítě!

Přehled nejlepších cestovních postýlek pro děti

Cestovní postýlka G-mini Aisa

G-mini Aisa
Větší obrázek na MALL.cz

Cestovní postýlka G-mini AISA je určena pro děti od narození do věku 3 let. Složení i rozložení postýlky je poměrně jednoduché. Nechybí integrovaná matrace a dvě kolečka pro snadnější přemisťování. Nechybí ani praktická cestovní taška a také bezpečnostní pojistkou proti složení. Vnitřní rozměry postýlky jsou 120×60 centimetrů, její nosnost je 15 kilogramů. Postýlka samozřejmě splňuje všechny bezpečnostní normy. Děti zaujme zejména oblíbený motiv krtečka. Díky černé síťce na bocích dítě dobře vidí ven. Bočnice je navíc možné rozepnout, aby dítě mohlo prolézat dovnitř a ven.

Výhody cestovní postýlky G-mini Aisa

 • Oblíbený motiv krtečka
 • Bezpečnostní pojistka proti složení
 • Dvě kolečka
 • Jednoduché složení i rozložení

Nevýhody cestovní postýlky G-mini Aisa

 • Bez polohovacího dna

>> Zjistit aktuální cenu

Cestovní postýlka Zopa Nanny

Zopa Nanny
Větší obrázek na MALL.cz

Cestovní postýlka Zopa Nanny je určena pro děti od narození do věku 3 let. Nedocenitelná je možnost polohování na zip v případě menších dětí. Otevírací čelo umožňuje bezpečný pohyb dítěte dovnitř a ven. Nechybí ani integrované zvýšené patro. Postranní kapsa je vhodná na různé drobnosti a hračky. Snadnou manipulaci zaručují kolečka s brzdou. Maximální váha pro polohování by neměla překročit 9,3 kilogramů, celková nosnost postýlky je 25 kilogramů. Rozměry rozložené postýlky jsou 74×64×124 centimetrů, ve složeném stavu potom 21×20×70 centimetrů. Skládání a rozkládání postýlky je velmi jednoduché. Součástí je praktický přenosný obal a matrace.

Výhody cestovní postýlky Zopa Nanny

 • Praktický boční vstup
 • Kolečka s brzdou
 • Integrované zvýšené patro
 • Nízká hmotnost

Nevýhody cestovní postýlky Zopa Nanny

 • Tvrdší matrace

>> Zjistit aktuální cenu

Cestovní postýlka Hauck Sleep´n Play Center 2017

Hauck Sleep´n Play Center 2017
Větší obrázek na MALL.cz

Cestovní postýlka Hauck Sleep´n Play Center je určena pro děti od narození do dosažení hmotnosti 15 kilogramů. Je vybavena bezpečnostními pojistkami proti složení. Nechybí ani kolečka pro snazší manipulaci. Velmi praktické je závěsné patro, přebalovací pult a boční vchod na zip. Vnitřní rozměry postýlky jsou 120×60 centimetrů, ve složeném stavu je to 75×20×20 centimetrů. Její váha je 11 kilogramů. Součástí je také taška na přenášení postýlky a 1,5 centimetru vysoká molitanová matrace. Postýlka se velmi jednoduše skládá i rozkládá a materiál se snadno udržuje.

Výhody cestovní postýlky Hauck Sleep´n Play Center 2017

 • Bezpečnostní pojistky proti složení
 • Rychlé a jednoduché složení a rozložení
 • Přebalovací pult
 • Taška pro snadné přenášení

Nevýhody cestovní postýlky Hauck Sleep´n Play Center 2017

 • Vyšší pořizovací cena

>> Zjistit aktuální cenu

Cestovní postýlka Cosing Adam

Cosing Adam
Větší obrázek na MALL.cz

Cestovní postýlka Cosing Adam je vhodná pro děti od narození do 3 let, její nosnost je 15 kilogramů. Disponuje 2 kolečky s brzdou pro snadnou manipulaci. Postýlka je dodávána včetně matrace a tašky na přenášení. Nechybí praktický boční vstup na zip a samozřejmostí je stabilní a pevná konstrukce. Postýlka se snadno rozloží a přenese. Rozměry postýlky jsou 120×60×79 centimetrů a její hmotnost je 8,8 kilogramů. Složení i rozložení postýlky je velmi jednoduché. Postýlka samozřejmě splňuje veškeré bezpečnostní normy. Děti zaujme zejména krásným zvířecím motivem.

Výhody cestovní postýlky Cosing Adam

 • Stabilní a pevná konstrukce
 • Kolečka s brzdou
 • Krásný motiv zvířátek
 • Dobrý poměr kvality a ceny

Nevýhody cestovní postýlky Cosing Adam

 • Bez polohovacího dna

>> Zjistit aktuální cenu

Cestovní postýlka 4Baby Royal 2016

4Baby Royal 2016
Větší obrázek na MALL.cz

Cestovní postýlka 4Baby Royal 2016 se vyznačuje kompaktním provedením ve složeném stavu. Skládací mechanismus je velmi jednoduchý. Součástí postýlky je praktická cestovní taška a také cestovní matrace. Nechybí praktický boční vchod na zip nebo postranní kapsa na hračky a drobnosti. Rozložená postýlka má vnitřní rozměry 120×60×60 centimetrů, vnější rozměry potom 66×126×73 centimetrů. Složená postýlka má rozměry 20×20×74 centimetrů, takže zabere velmi málo místa. Nosnost postýlky je 14 kilogramů, její váha je 9 kilogramů.

Výhody cestovní postýlky 4Baby Royal 2016

 • Příznivá pořizovací cena
 • Cestovní taška
 • Praktický boční vchod
 • Kompaktní provedení ve složeném stavu

Nevýhody cestovní postýlky 4Baby Royal 2016

 • Chybějící kolečka pro snadnější přemisťování

>> Zjistit aktuální cenu

Tabulka se srovnáním vlastností produktů

Model cestovní postýlky Přebalovací podložka Boční otvor Kolečka Polohovací dno Barva Motiv Hmotnost
G-mini Aisa ne ano ano ne šedá krteček a kamarádi 7,3 kg
Zopa Nanny ne ano ano ano šedá sova 9 kg
Hauck Sleep´n Play Center 2017 ano ano ano ano černá 11 kg
Cosing Adam ne ano ano ne šedá zebra 8,8 kg
4Baby Royal 2016 ne ano ne ne šedá zvířata 9 kg

Závěrečné vyhodnocení nejlepších dětských postýlek na cesty

Která cestovní dětská postýlka vás nejvíce zaujala? Jestliže se stále nemůžete rozhodnout, můžete vsadit na dobrý kompromis z hlediska kvality a ceny v podobě cestovní postýlky G-mini Aisa s oblíbeným motivem krtečka, která je opatřena praktickými kolečky a rovněž vyniká poměrně nízkou hmotností, což je při častém přenášení jedině plus. Při náročnější rodiče je ideálním kandidátem cestovní postýlka Hauck Sleep´n Play Center 2017, která umožňuje polohování. Navíc je vybavena praktickou přebalovací podložkou. Už máte jasno, kterou cestovní postýlku pořídíte?

5 replies to Cestovní dětské postýlky – test a recenze

 1. Jééé…tak to jsem ráda, že mi můj výěr někdo potvrdil máme postýlku G-mimi Aisa asi rok kupovanou teda jiného obchodu a to konkrétně z http://www.i-mimi.cz https://i-mimi.cz/439-cestovni-postylky-ohradky a jsme s ní maximálně spokojení. Čekala jsem sice, že bude o trochu lehčí, takže ji musí povětšinou všude tahat manžel, ale stejně jezdíme spolu, takže to není v případě cestovní postýlky žádný problém.

 2. My máme postýlku 4Baby a jsme také spokojení. Sice byla o něco dražší, než konkurence, ale jsem přesvědčená, že se to byly dobře investované peníze.

 3. My jsme spokojení s cestovní postýlkou Eurobaby, kterou máme z https://i-mimi.cz/439-cestovni-postylky-ohradky Sice bych si některé maličkosti dokázala představit i mírně lepší, ale z hlediska poměru cena výkon si myslím, že nemá prakticky konkurenci.

 4. Taková cestovní postýlka je opravdu užitečná věc. My právě jednu takovou sháněli před cestou do Chorvatska. Řekli jsme si, že letos s sebou vezmeme právě i malého, ale žádnou takovou cestovní postýlku jsme doma neměli. Nakonec se nám ale jednu povedlo sehnat a nedali jsme za to ani moc peněz.

 5. Taky bych si přála, abychom už konečně vybírali postýlku. Bohužel jsme ale zatím ve fázi snažení o potomka a zatím nám to teda moc nejde. Teď ještě k tomu manžel začal mít problémy s erekcí, takže díky tomu je to trochu komplikovanější. Naštěstí zrovna tento problém není až tak těžké vyřešit. Slyšela jsem, že celkem slušně na to funguje například viagra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *