Recenze výrobníků ledové tříště

Rate this post

Horké letní počasí umí být velmi úmorné a vyčerpávající. Důležité však je ochlazovat se i zevnitř a pít studené nápoje. Ideální letní osvěžení představuje nepochybně ledová tříšť, kterou já osobně přímo zbožňuji, a to ve všech možných příchutí. Proto na sebe rozhodnutí i koupi výrobníku ledové tříště nedalo dlouho čekat… Předtím však bylo nezbytné srovnání jednotlivých výrobků, o které se s vámi nyní podělím.

Výrobník ledové tříště se dokonale hodí například na nejrůznější oslavy, kde jsou osvěžující nápoje s ledovou tříští více než žádoucí. Výroba ledové tříště může navíc nadchnout i vaše děti. K tomu je vhodným kandidátem výrobník připomínající oblíbenou pohádkovou postavičku.

Ledová tříšť není pouze letní záležitostí, která nám poskytne vítané ochlazení v tropickém počasí. I při jiných příležitostech představuje výborné řešení. Pojďte se nejdříve podívat na mé tipy a poté vás čeká recenze výrobníků ledové tříště.

K čemu se hodí ledová tříšť?

Přístroj na výrobu ledové tříště je vhodný nejen k přípravě osvěžujících letních nápojů. Své využití může ve vaší domácnosti najít po celý rok, zvlášť pokud si potrpíte na výborné alkoholické i nealkoholické koktejly všeho druhu. A proč si nenamíchat výborný koktejl z vašich oblíbených ingrediencí? Díky výrobníku ledové tříště by vám nemělo nic stát v cestě!

Vlastnoručně připravenou ledovou tříšť je možné použít také při chlazení ryb, masa či ovoce. Také při servírování některých typů dezertů je ledová tříšť nedocenitelná…Vyrobenou ledovou tříšť lze samozřejmě ochutit oblíbeným sirupem, stejně jako je tomu u stánků s občerstvením. Chcete-li však omezit sladké nápoje, můžete dát přednost čerstvé ovocné šťávě nebo domácímu sirupu. Ledová tříšť jde skvěle dohromady i s obyčejnou, čerstvě vymačkanou citronovou šťávou, nebo plátky limetky a lístky máty. Za pár korun tak získáte osvěžující nápoj, kterému se přeslazené kupované limonády nemohou rovnat!

Přehled praktických a stylových výrobníků ledové tříště

Princess výrobník ledové tříště 282984

Elektrický drtič ledových kostek Princess 282984 se vyznačuje tichým chodem. Jeho motor má výkon 55 W, díky čemuž snadno rozdrtí tvrdé ledové kostky. Přístroj je vyroben z odolného plastu, který je opatřen stříbrnou povrchovou úpravou, díky níž se výrobník hodí do každé kuchyně. Obsluha přístroje je velmi jednoduchá. Stačí do zásobníku vložit kostky ledu, zlehka zatlačit na vrchní část přístroje a během chvilky je osvěžující ledová tříšť hotová a připravená ke konzumaci.

Princess výrobník ledové tříště 282984
Větší obrázek na MALL.cz

Větší stabilitu přístroje zaručuje robustní podstavec a také praktická protiskluzová úprava ve spodní části. Přístroj je možné kompletně rozložit pro snadnější údržbu, ale také skladování. Nechybí ani praktická světelná kontrolka provozu a transparentní víčko, abyste při výrobě ledové tříště měli lepší přehled. Nízká hmotnost přístroje (1,7 kilogramu) umožňuje snadnou manipulaci.

Výhody výrobníku ledové tříště Princess 282984

 • Motor s tichým chodem a výkonem 55 W
 • Možnost kompletního rozložení přístroje pro snadnou údržbu
 • Robustní podstavec a protiskluzová úprava
 • Světelná kontrola provozu

Nevýhody výrobníku ledové tříště Princess 282984

 • Vyšší pořizovací cena

>> Zjistit aktuální cenu

Disney Olafův výrobník ledové tříště

Disney Olafův výrobník ledové tříště je vyroben z kvalitního a odolného plastu, který by měl bez újmy přečkat i méně šetrné zacházení ze strany dětí. Díky tomu mohou přístroj používat děti od 4 let věku. Výrobník se navíc velmi snadno obsluhuje. Stačí do něj pouze vložit kostky ledu a následně několikrát zatočit rukojetí. Pro větší efekt je možné přidat ovocný sirup. Ledová tříšť je hotová během několika málo minut. Na nejedné dětské párty sklidí díky originálnímu provedení tento výrobník ledové tříště obrovský úspěch. Vznikl totiž na základě inspirace legračním sněhulákem Olafem a jeho veselými příhodami.

Disney Olafův výrobník ledové tříště
Větší obrázek na MALL.cz

Výhody Disney Olafova výrobníku ledové tříště

 • Veselé dětské provedení
 • Kvalitní odolný plast
 • Vhodné pro děti od 4 let
 • Rychlá příprava ledové tříště

Nevýhody Disney Olafova výrobníku ledové tříště

 • Menší účinnost

>> Zjistit aktuální cenu

Tescoma Handy struhadlo na ledovou tříšť

Rychlou přípravu malých ledových kostek umožňuje Tescoma struhadlo na ledovou tříšť ze série Handy. Tento přístroj je určen pro použití spolu s mlýnky Handy, které slouží k mletí a strouhání nejrůznějších surovin. Spolu se struhadlem jsou dodávány sáčky určené pro přípravu ledových kostek (celkem 20 sáčků). Jeden sáček umožňuje vyrobit přibližně dvě sklenice o objemu 330 mililitrů s ledovou tříští. K výrobě struhadla na ledovou tříšť byla použita nerezavějící ocel a odolný plast pro delší životnost tohoto přístroje. Přidáním sirupu do sáčku je možné docílit velmi efektního probarvení tříště, což zejména děti zaručeně nadchne. Struhadlo je velmi skladné, takže ani v malé kuchyni nezabere moc místa a jistě zde najde své uplatnění. Struhadlo na ledovou tříšť můžete mýt v myčce nádobí.

Výhody struhadla ledové tříště Handy

Tescoma Handy struhadlo na ledovou tříšť
Větší obrázek na MALL.cz
 • Snadná příprava ledových kostek
 • Nízká pořizovací cena
 • Nerezavějící ocel a odolný plast
 • Sáčky pro přípravu ledových kostek

Nevýhody struhadla ledové tříště Handy

 • Nutnost opatřit si mlýnek Handy

>> Zjistit aktuální cenu

Tabulka s parametry oblíbených výrobníků ledové tříště

Typ výrobníku ledové tříště Materiál Napájení Barva Cenová relace Aktuální cena
Princess výrobník ledové tříště 282984 plast ze sítě stříbrná 900–1100 Kč Zjistit aktuální cenu
Disney Olafův výrobník ledové tříště plast žádné různé barvy 600–800 Kč Zjistit aktuální cenu
Tescoma Handy struhadlo na ledovou tříšť nerezová ocel / plast žádné různé barvy 200–400 Kč Zjistit aktuální cenu

 

Závěrečné hodnocení a celkové srovnání výrobníků ledové tříště

Říkáte si, že výrobník ledové tříště bude tím pravým dárkem pro vaše blízké? Potom se vyplatí pečlivě vybírat. Jak si tedy jednotlivé výrobky stojí v celkovém srovnání?

Pro náročné uživatele, pro které je gastronomie vášní, je ideálním kandidátem drtič ledových kostek Princess 282984, který zaujme tichým chodem v kombinaci s výkonným motorem. A nezaostává ani co do designu a celkového provedení. Naopak děti nadchne kouzelný Disney Olafův výrobník ledové tříště, který jako by z oka vypadnul oblíbené kreslené postavičce. Naproti tomu na příležitostnou výrobu ledové tříště se hodí Tescoma Handy struhadlo na ledovou tříšť, které lze doplnit o další užitečné kuchyňské pomocníky ze stejné série.

Na základě vlastních zkušeností pevně věřím, že výrobník na ledovou tříšť se stane nepostradatelným pomocníkem v horkých letních dnech vám i vašim dětem, které si jej okamžitě zamilují! A já i další čtenáři budeme rádi, když se s námi v diskuzi podělíte o další tipy na možné použití vlastnoručně vyrobené ledové tříště.

One reply to Recenze výrobníků ledové tříště

 1. Máme tříšťovač od Tescomy a je to paráda, hlavně používáme v létě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *