Recenze: nejlepší kufry na nářadí

Rate this post

Nářadí poházené v garáži, ve sklepě nebo ve skříni na chodbě. To je noční můra každého, kdo zrovna potřebuje mít všechno pěkně po ruce, aby mohl přivrtat poličku, sestavit nový nábytek nebo se věnovat drobným, ale potřebným opravám v bytě. Na všudypřítomný chaos lze vyzrát za pomoci boxu na nářadí. Kufry na nářadí jsou vhodným pomocníkem do každé domácnosti, ale stejně tak je ocení i řemeslníci. Bez pevného a spolehlivého kufru na nářadí se neobejde žádný kutil!

Kleště, kladivo, vrtačka, různě velké šroubováky a zásoba hřebíků a šroubů nesmí chybět v žádné domácnosti nebo garáži. Mnohdy je však problém s jejich skladováním a také se stává, že jsou doslova k nenalezení, když je člověk nejvíce potřebuje. Jak se tedy vypořádat s jejich skladováním efektivně? V tomto případě jsou nedocenitelné boxy na nářadí, kde budete mít všechno nářadí pěkně pohromadě. Důležité je, aby kufr na nářadí byl vyroben z dostatečně odolného a pevného plastu. Zároveň by mělo být zajištěno snadné přenášení a manipulace. Chybět by neměly ani přezky, které předejdou nechtěnému otevření kufru s nářadím.

Kufr na nářadí nabízí všestranné využití. Nehodí se totiž pouze na skladování nářadí, ale možné je v něm přenášet také nejrůznější spojovací materiál, drobné kování a podobně. Zkrátka vše, co je potřeba k práci v domě, na zahradě, na chatě a podobných místech.

Přehled nejlepších kufrů na nářadí

Kufr na nářadí PATROL Formula 600 RS

Odolný box na nářadí PATROL Formula 600 RS je velmi pevný díky použitému tvrzenému plastu a je opatřen rozměrným madlem vyrobeným z oceli pro snadné přenášení. Užitečný je hluboký organizér, který disponuje vnitřní přihrádkou, ve které lze skladovat drobné kování, součástky a další drobnosti. Hledání konkrétního vybavení usnadňuje průhledný vrchní kryt. Vnitřní část boxu na nářadí je rozdělena na dvě patra pro přehlednější uložení a větší kapacitu.

Výhody boxu na nářadí PATROL Formula 600 RS

 • Pevná a odolná konstrukce
  PATROL Formula 600 RS
  Větší obrázek na MALL.cz
 • Vnitřní přihrádka na drobné součástky
 • Dvě patra pro lepší přehlednost
 • Ocelové madlo

Nevýhody boxu na nářadí PATROL Formula 600 RS

 • Menší počet přihrádek

>> Zjistit aktuální cenu

Kufr na nářadí PATROL Stuff 26″ Basic

Box na nářadí PATROL Stuff 26″ Basic je vhodný je skladování nářadí a drobného spojovacího materiál potřebného při práci v domě, na zahradě i jinde. Organizér je dostatečně hluboký. Praktický box na nářadí je vyroben z mimořádně odolného a tvrzeného plastu. Kufr je opatřen dírou, do které lze umístit visací zámek k dokonalé ochraně skladovaného nářadí. Vnitřní organizér je opatřen také přihrádkou na drobnosti. Pevné uzavírání předchází nechtěnému otevření boxu při manipulaci a přenášení. Důležité je také madlo. Box zaujme rovněž kombinací černé a červené barvy.

Výhody boxu na nářadí PATROL Stuff 26″ Basic

 • Praktický vnitřní organizér na drobné součástky
  PATROL Stuff 26" Basic
  Větší obrázek na MALL.cz
 • Odolný tvrzený plast
 • Možnost použití visacího zámku
 • Pevné uzavírání

Nevýhody boxu na nářadí PATROL Stuff 26″ Basic

 • Menší rozměry

>> Zjistit aktuální cenu

Kufr na nářadí Prosperplast Titan 22 CS

Kufr na nářadí Prosperplast Titan 22 CS má rozměry 55,4×28,6×27,6 centimetrů. Jeho nosnost činí 20 kilogramů. Vyroben je z odolného a pevného polypropylenu. Nepostradatelná je vnitřní přihrádka určená ke skladování menších nástrojů, kterou lze v případě potřeby vyjmout. Praktická rukojeť usnadňuje přenášení. Bezpečné zavírání je zaručeno díky dvěma pevným hliníkovým přezkám. Spodní rohy jsou pokryty ochrannou gumou, která předejde poškození kufru i plochy, na které bude odložen. Černý box je opatřen žlutým víkem. Poloprůhledný kryt usnadňuje orientaci a hledání konkrétního nářadí.

Výhody boxu na nářadí Prosperplast Titan 22 CS

 • Odnímatelná přihrádka pro menší nářadí
 • Dvě hliníkové přezky pro pevné uzavření
  Prosperplast Titan 22 CS
  Větší obrázek na MALL.cz
 • Průhledné víko pro snazší orientaci
 • Velká nosnost (až 20 kilogramů)

Nevýhody boxu na nářadí Prosperplast Titan 22 CS

 • Menší rozměry

>> Zjistit aktuální cenu

Kufr na nářadí Stanley 24″

Box na nářadí Stanley 24″ je určen pro přehledné skladování a přenášení veškerého potřebného nářadí. Velmi důležitá je proto snadná manipulace. Přepravka je opatřena nepostradatelným organizérem na drobné nářadí. Horní díl je možné připevnit na přepravku a bezpečně ji uzamknout pomocí dvou kovových přezek. Kufr je opatřen odolnou kovovou rukojetí. Nářadí uskladněné ve vrchní části je dobře přístupné i v případě, že je přepravka uzavřena. Organizér lze rovněž velmi snadno uvolnit. Robustní a pevná konstrukce odolává i velkému zatížení. Box na nářadí má rozměry 67×32,3×25,1 centimetrů. Součástí balení není nářadí. Box je vhodný i pro profesionální použití.

Výhody boxu na nářadí Stanley 24″

 • Velké množství přihrádek
 • Zamykání pomocí dvou kovových přezek
 • Organizér na drobné nářadí
  Stanley 24"
  Větší obrázek na MALL.cz
 • Robustní konstrukce ze strukturovaného plastu

Nevýhody boxu na nářadí Stanley 24″

 • Vyšší pořizovací cena

>> Zjistit aktuální cenu

Kufr na nářadí PATROL Formula RS 700

Praktický box na nářadí Formula 700 RS vyniká velkou nosností. Rozměry boxu na nářadí jsou 59,5×28,9×32,8 centimetrů. Nenápadný černý kufr vyrobený z odolného plastu je určen k přenášení nejrůznějšího nářadí. Box dobře odolává prachu i vodě. Snadno se přenáší díky madlu, které je ergonomicky tvarováno. Bezpečné uzavírání boxu zajišťují silné plastové západky. Ve víku se nachází praktický organizér, který zaručí přehlednost a pořádek mezi malým kováním a nářadím. Přihrádky lze rovněž v případě potřeby vyjmout.

Výhody boxu na nářadí PATROL Formula RS 700

 • Velká odolnost proti prachu i vodě
 • Praktický organizér ve víku
  PATROL Formula RS 700
  Větší obrázek na MALL.cz
 • Snadné přenášení díky ergonomicky tvarovanému madlu
 • Velká nosnost

Nevýhody boxu na nářadí PATROL Formula RS 700

 • Mírně vyšší cena

>> Zjistit aktuální cenu

Tabulka se srovnáním vlastností produktů

Typ kufru na nářadí Zavírání Průhledné víko Organizér na drobné nářadí Barva Rozměry (vך×h)
PATROL Formula 600 RS 2 přezky ano ano černá
PATROL Stuff 26″ Basic 2 přezky ne ano černá
Prosperplast Titan 22 CS 1 přezka částečně ano žlutá 55,4×28,6×27,6 cm
Stanley 24″ 2 přezky ano ano černá 67×32,3×25,1 cm
PATROL Formula RS 700 2 přezky ano ano černá 59,5×28,9×32,8 cm

Hodnocení nejlepších kufrů na nářadí

Už nějakou dobu přemýšlíte o tom, že si vaše nářadí zaslouží lepší skladování? Pak není proč otálet s nákupem kufru na nářadí, na který nedá žádný kutil dopustit. Pro nenáročného uživatele bude jistě ideálním kandidátem box na nářadí PATROL Stuff 26″ Basic, který je opatřen dvěma přezkami a pyšní se důmyslným vnitřním členěním. Náročný kutil určitě ocení kufr na nářadí Stanley 24″, který je velmi prostorný a promyšleně navržený.

 

Máte už zkušenosti s výběrem boxu na nářadí? Na co kladete při jeho nákupu důraz?

2 replies to Recenze: nejlepší kufry na nářadí

 1. Zrovna nedávno jsem přemýšlel nad tím, že nějaký dobrý kufr na nářadí by se mi do dílny hodil. Celkově si ji ještě potřebuji pořádně vybavit. Hodně mi tam chybí například nějaký kompresor. To mě dovádí k dotazu. Znáte šroubové kompresory Boge? Právě nad něčím takovým teď přemýšlím, ale nejsem si úplně jistý jestli je to pro mě dobrá volba. Co myslíte?

 2. Toho Stanleyho mám a za sebe můžu říct, že to je parádní kufr na nářadí. Svůj účel plní perfektně a je na tu cenu i docela bytelný. Byla to jedna z prvních věcí, kterou jsem si do dílny koupil. Teď už se mi dílna docela rozrostla. Vlastně mám prakticky veškeré nářadí, které bych kdy mohl potřebovat. Snad jediná věc, která mi tu chybí je invertorová svářečka. Tu si ale časem taky chci koupit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *