Centropol Energy – zákaznická centra

5/5 - (1 vote)

Jistě už jste někdy slyšeli o společnosti Centropol Energy, víte ale co vlastně nabízí, jak si zařídit jejich služby nebo kde mají zákaznická centra? To vše se dozvíte v následujícím článku, ve kterém najdete vše podrobně rozepsané.

Společnost Centropol obecně

Firma Centropol Energy působí na českém trhu již od roku 2002, kdy začala obchodovat s elektřinou. Po 7 letech se do nabídky Centropolu přidal i plyn. Za léta své působnosti si Centropol Energy nabral několik set tisíc zákazníků po celé republice. V dnešních dnech nenabízí společnost pouze plyn a elektřinu, ale funguje taky jako virtuální operátor. Centropol Energy dodává energii do domácností, ale i firem, což napomáhá jeho významnému postavení na českém trhu.

Kromě již uvedených služeb poskytuje společnost Centropol Energy mnohem širší sortiment. Vše na co se společnost zaměřuje, se většinou týká elektřiny a občas i plynu. Uvést můžeme například ověřování proudových měničů, revizi elektrických zařízení nebo poradenskou činnost v energetické legislativě.

Rodina plná energie s Centropol Energy

Pro domácnosti má společnost Centropol Energy speciální nabídku. Díky ní si můžete například udělat výlet s rodinou po krásách České republiky. Na stránkách společnosti si pohodlně najdete, kde s Centropolem ušetříte a jaké památky a zajímavosti u nás vám doporučuje. Další výhodou pro členy Centropol rodiny je například poukázka na útratu v BENU lékárnách, společnost si zakládá na zdraví svých klientů. Mimochodem, to zda se vám vyplatí zůstat u Centropolu si můžete ověřit v této srovnávací kalkulačce.

Ekologicky s Centropolem

Centropol Energy je šetrný i k životnímu prostředí a snaží se plnit všechny zákony, které se toho týkají. I to je jeden z důvodů, proč si společnost získává stále více a více klientů. Díky Centropolu není lépe jen našemu životnímu prostředí, ale také seniorům. Společnost rozjela projekt s názvem „Energie pomáhá“, který vylepšuje vztahy mezi studenty a seniory, zvyšuje úctu ke stáří, ale kromě toho pomáhá i handicapovaným dětem.

Jak navázat kontakt s Centropol Energy

Společnost Centropol Energy má pro své současné i potencionální klienty připraveno několik možností, jak s ní navázat kontakt. Centropol Energy můžete kontaktovat například klasicky pomocí kontaktního formuláře, který naleznete na webových stránkách společnosti.

Další možností je telefonní hovor, stačí zavolat na číslo zákaznické linky 840 222 222 a zeptat se na co potřebujete. Centropol zákaznická linka je pro vás k dispozici vždy od pondělí do pátku mezi sedmou hodinou ranní a osmou hodinou večerní. Nejvíce je linka vytížena mezi devátou a jedenáctou hodinou dopoledne, nebo také v klasické špičce po sedmnácté hodině.

Centropol Energy (logo)

Kromě těchto možností je pro vás po republice připraveno několik zákaznických center, která můžete v případě problému či zájmu o služby společnosti Centropol Energy navštívit osobně. Zákaznických center Centropol Energy je u nás v České republice oficiálně celkem pět, jenže k nic se přidává dalších několik partnerských prodejen, které jsou rozesety opravdu všude. Hlavní sídlo společnosti je v Ústí nad Labem, nejbližší partnerská prodejna je potom v Děčíně. Zákaznická centra najdete také v Hradci Králové, Šumperku, Třebíči nebo Světlé nad Sázavou. Partnerské prodejny jsou ale v hojném počtu, takže je najdete klasicky také v Brně, Praze, Mladé Boleslavi, Ostravě nebo na Kladně.

Video: reklama na Centropol

Nutno podotknout, že partnerské prodejny jsou virtuálního operátora Centropol, ale odbavují zde i klienty své sesterské společnosti Centropol Energy, takže se síť poboček značně rozšířila.

Sídlo společnosti Centropol Energy v Ústí nad Labem

Hlavní místo, kde to všechno začalo je Ústí nad Labem. Zde má společnost Centropol Energy své sídlo a také hlavní zákaznické centrum, kde jsou vyškolení pracovníci připraveni pomoci svým klientům. Pro radu nebo novou smlouvu si můžete přijít na pobočku, která se nachází ve Vaníčkově ulici, konkrétně se jedná o Vaníčkovu 1. Své problémy a žádosti zde můžete řešit s pracovníky společnosti Centropol Energy vždy od pondělí do pátku. Ovšem dejte si pozor, protože otevírací doba je skoro každý den jiná. V pondělí, ve středu a v pátek se můžete v zákaznickém centru zastavit kdykoliv od 8:00 do 17:00 hodin a v pátek jen do 15:00 hodin. Ovšem v úterý a ve čtvrtek se čas mění a pobočka je pro vás otevřena již od sedmé hodiny ranní, ovšem jen do 15:30 hodin.

Hradec Králové vítá své klienty vždy ve stejný čas

Oproti Ústecké pobočce si v Hradci Králové nemusíte pamatovat různé otevírací doby. Zákaznické centrum Hradec Králové, které se nachází v ulici Chelčického 24, je otevřeno vždy od osmé hodiny ranní až do šesté hodiny večerní. Pobočka Centropol Energy se nachází v docházkové vzdálenosti od hlavního nádraží u Riegrova náměstí, zároveň je také kousek od autobusového nádraží – terminálu hromadné dopravy.

Klientské centrum ve Světlé nad Sázavou vás přijme i v sobotu

Klientské centrum společnosi Centropol Energy se nachází také ve Světlé nad Sázavou. Tato pobočka je v ulici jménem Nové Město s číslem popisným 82, která je kousek od Náměstí Trčků z Lípy. Pokud chcete pro přepravu do zákaznického centra zvolit vlak, budete to mít kousek i pěšky, protože pobočka se nachází pouhých deset minut pěšky od nádraží. Toto zákaznické centrum společnosti Centropol Energy je pro vás otevřeno od pondělí do pátku vždy od 9:00 do 17:00 hodin. Centrum ale můžete navštívit i v sobotu a to od 9:00 do 13:00 hodin.

Třebíč má také své Centropol Energy místo

Centropol Energy umístil jedno své zákaznické centrum i do Třebíče. Pobočka společnosti se zde nachází na opravdu frekventovaném místě, kterým je Masarykovo náměstí 127. Autobusové i vlakové nádraží jsou od pobočky vzdáleny skoro stejně, cesta vám zabere necelých deset minut. Zákaznické centrum Centropol Energy v Třebíči je pro vás otevřeno od pondělí do pátku, a to většinou do pravého poledne. V pondělí a ve středu ale máte možnost využít prodloužené otevírací doby do 15 hodin.

Zákaznické centrum Centropol Energy v Šumperku

Společnost Centropol Energy nezapomněla ani na Šumperk a i zde otevřela své zákaznické centrum. Pobočka se nachází v ulici Žerotínova 8 a je krásně dostupná. Dvě minutky od pobočky se nachází Husovo náměstí a zastávka autobusu Šumperk – Mototechna. Od Šumperského nádraží to trvá asi 15 – 20 minut než se k pobočce dostanete, takže je asi lepší popojet autobusem. Pracovníci společnosti Centropol Energy jsou zde pro vás k dispozici každý týden od pondělí do pátku od 9 hodin do 17 hodin, kromě pátku kdy se zavírá o hodinu dříve, tudíž v 16 hodin. Dobré je ale vědět, že mezi půl 12 až 13 hodinou, zde nikoho nenajdete, protože je polední pauza a zákaznické centrum má zavřeno.

Praha, Brno, Ostrava

Partnerskou prodejnu Centropol Energy najdete i v Praze. Jestliže chcete využít klientského centra v hlavním městě, musíte se vypravit do Obchodního centra Letňany na Praze 9. Otevírací doba se řídí podle obchodního centra, takže máte zaručenou dlouhou otvírací dobu. Do nákupního domu jezdí ze stanice metra Letňany přímý autobus, který vás vysadí rovnou u vchodu do obchoďáku.

Další takovou partnerskou prodejnou je pobočka v Brně. Pobočka Centropol Energy se nachází v ulici Cejl 72 a je kousek od tramvajové zastávky Tkalcovská. Ostrava ovšem nezůstává pozadu a svou pobočku zde Centropol Energy také má. Klientské centrum by se mělo nacházet v obchodním centru, které se jmenuje Fórum Nová Karolína a je otevřeno denně od devíti do devíti.

8 replies to Centropol Energy – zákaznická centra

 1. Dobrý den.
  Dneska jsme hledali Vaší pobočku v Třebíči ale marně.Ptali jsme se Infocentru, ale na zmíněné adrese už od března nikdo není.
  Chtěla bych se zeptat máte v Třebíči pobočku?A pokud ano na jaké adrese.
  S pozdravem Smolíkovi.

 2. Našel jsem, že kontaktní centrum Centropolu by měl být k nalezení na adrese Třebíč, Masarykovo náměstí 127/3 pokud nedošlo v poslední době ke změně

 3. Dobrý den – v minulém týdnu jsem byl vyzván prostřednictvím tel. 246050760, že mne navštíví váš pracovník – návštěva se uskutečnila dne 7.8.2015- bylo mně sděleno, že se jedná o informace a vaše práce se týká sjednocení a hlídání výše cen dodadávaných energií. Pracovník sepcal „dotazník“, ale s omluvou mi tu nenechal kopii s tím, že do pár dnů obdržím kopii.
  Do dnešního dne jsem slíbený formulář neobdržel. Na uvedené tel. číslo se nemuhu dovalat a jse velice rozhoštěn a žádám vysvětlení!!!
  Ing. Karel Pospíšil – Brno Heyrovského 9 – 606876410

 4. Kontaktujte zákaznickou linku 840 222 222 a zde Vám by měli pomoci Váš problém vyřešit

 5. Dobrý den, obdržel jsem od Vás fakturu -vyúčtování dodávky plynu za období od 5.12.2015 do 31.5.2016 . V rozpisu plateb není uvedena poslední platba SIPO v červnu 2016 ve výši 1320 Kč. Nedoplatek, který mám uhradit ve prospěch vašeho účtu činí 2572 Kč. Mám dotaz, zda mám uhradit celý nedoplatek a přeplatek mi bude vrácen nebo uhradit pouze rozdíl 1252Kč.
  č.sml.530024, zákaznické číslo 2110110980, var.s,5300241066.
  prosím o urychlenou odpověď, splatnost faktury je 26.6.2016

 6. Hledala jsem vaši pobočku v OC Letňany, ale nenašla. Můžete mi poslat adresu pobočky v Praze?
  Děkuji JK

 7. Společnost Centropol není schopna 11 – slovy jedenáct měsíců realizovat přepis odběrného místa. Smlouvu na dodávku plynu s Centrpolem spolu s plnou mocí k vyřizování náležitostí, jsem podepsal v lednu a přes intervence a žádosti o vyřízení k přepisu nedošlo. Svědčí to o nepříliš zvládnuté organizaci v Centropolu. S Listopad 2017 Ing Jaroslav Režný

 8. Dobrý den, zálohovou fakturu var. symbol 3541670000 na částku 1350,-Kč zaplatím 12.12.2018. Děkuji za pochopení Věra S

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *