Nejlepší chytré osobní váhy – recenze

Rate this post

Osobní a diagnostická váha je velmi dobrým pomocníkem pro každého, kdo se zajímá o svůj zdravotní stav. Rozhodně by se o svou aktuální váhu neměl zajímat pouze ten, kdo chce za každou cenu zhubnout. Pojďte se podívat na moje osobní tipy na chytré osobní váhy.

Jistě se mnou budete souhlasit, že je dobré mít přehled o své váze. Ovšem pravdou je, že samotná hmotnost má často velmi malou vypovídací hodnotu. Mnohem lepší představu o svém zdravotním stavu můžete získat díky údajům o obsahu vody v těle, dále také množství svalstva a samozřejmě také tuku. Co všechno moderní osobní váhy umí?

Chytré osobní váhy: přehled nejlepších modelů

Chytrá osobní váha Gallet PEP 712

Gallet PEP 712
Větší obrázek na MALL.cz

Chytrá osobní váha Gallet PEP 712 s funkcí tělesné analýzy je charakteristická elegantní černou barvou. Měřené hodnoty jsou: hmotnost, tělesný tuk, svalová hmota, voda v těle, kostní hmota. Do paměti váhy lze uložit údaje až o deseti osobách. Samozřejmostí je automatické zapínání a vypínání. Velký LCD displej s modrým podsvícením znaků je velmi přehledný. Nechybí indikátor přetížení a indikátor slabé baterie. Vážení je možné v různých jednotkách (kg/lb/st). Maximální nosnost váhy je 150 kilogramů. Přesnost vážení se pohybuje v rámci 100 gramů. K napájení váhy slouží 2 AAA baterie. Rozměry váhy jsou 31×31×2 centimetrů.

Výhody chytré osobní váhy Gallet PEP 712

 • Paměť pro 10 osob
 • LCD displej s modrým podsvícením
 • Indikátor přetížení
 • Nižší pořizovací cena

Nevýhody chytré osobní váhy Gallet PEP 712

 • Nižší nosnost (150 kilogramů)

>> Zjistit aktuální cenu

Chytrá osobní váha AEG PW 5644 WH

Chytrá osobní váha AEG PW 5644 vyniká elegantním bílým provedením s nerezovými detaily. Paměť váhy pojme údaje o 10 uživatelích. Váha zvládne změřit tělesný tuk, obsah vody, svalové hmoty a kostní hmoty. Praktický je výpočet požadovaných kalorií na den. Dále také stanoví hodnotu BMI a BRM. Kontrastní multifunkční LCD displej je velmi dobře čitelný.

AEG PW 5644 WH
Větší obrázek na MALL.cz

Vážení je možné provést v kg a lb, přičemž nosnost je 2–180 kilogramů. Odchylka činí 100 gramů. Skleněná plocha se velmi snadno udržuje. Bezpečnostní sklo a protiskluzové nožky zaručují bezpečné užívání. Rozměry váhy jsou 30×2,5×30 centimetrů. Indikátor upozorní na slabou baterii, přičemž chod přístroje zajišťují 2 AAA baterie, které jsou součástí balení. V případě nečinnosti dojde k automatickému vypnutí.

Výhody chytré osobní váhy AEG PW 5644 WH

 • Paměť pro 10 osob
 • Přehledný multifunkční displej
 • Výpočet kalorií na den
 • Bezpečnostní sklo a protiskluzové nožky

Nevýhody chytré osobní váhy AEG PW 5644 WH

 • Mírně vyšší pořizovací cena

>> Zjistit aktuální cenu

Chytrá osobní váha Emos PT-718

Emos PT-718
Větší obrázek na MALL.cz

Chytrá osobní váha Emos PT-718 značky má nosnost 150 kilogramů. Zvládne měření tuků, vody a svalů v těle. Jednotky váhy jsou kg, lb a St. Povrch váhy tvoří tvrzené sklo. LCD displej je podsvícený a dobře viditelný. Rozměry váhy jsou 33×32×2 centimetrů. Paměť pojme údaje až o deseti osobách. Indikátor upozorní na slabé baterie. Po 35 sekundách se váha při nečinnosti sama vypne. K napájení jsou zapotřebí 2 AAA baterie.

Výhody chytré osobní váhy Emos PT-718

 • Paměť pro 10 osob
 • Tvrzené sklo
 • Vypnutí při nečinnosti
 • Nižší pořizovací cena

Nevýhody chytré osobní váhy Emos PT-718

 • Nižší nosnost (150 kilogramů)

>> Zjistit aktuální cenu

Chytrá osobní váha Beurer BF 700

Chytrá osobní váha Beurer BF 700 měří hmotnost, poměr tuku v těle, poměr svaloviny v těle, poměr vody v těle a kosti. Dále také BMI, BMR, AMR. Maximální nosnost váhy je 180 kilogramů s odchylkou 100 gramů. Technologie Bluetooth SMART prostřednictvím aplikace Beurer Healthmanager umožňuje dokonalý přehled o váze i mimo domov.

Beurer BF 700
Větší obrázek na MALL.cz

Paměť pojme naměřené hodnoty až 8 uživatelů. Na displeji se zobrazují tři iniciály uživatele. Možné je nastavení 5 úrovní aktivity. Velmi praktická je funkce rozpoznání uživatele. Na černém displeji se zobrazují velké bílé číslice. Nechybí funkce automatického vypnutí a indikace přetížení. Je možná volba jednotek (kg/lb/st). Elektrody jsou vyrobeny z kartáčované ušlechtilé oceli. K napájení slouží AAA baterie, které jsou součástí balení.

Výhody chytré osobní váhy Beurer BF 700

 • Technologie Bluetooth SMART
 • Paměť pro 8 osob
 • Přehledný displej
 • Funkce rozpoznání uživatele

Nevýhody chytré osobní váhy Beurer BF 700

 • Vyšší pořizovací cena

>> Zjistit aktuální cenu

Chytrá osobní váha Sencor SBS 5005

Chytrá osobní váha Sencor SBS 5005 zaujme ultra slim designem (21 milimetrů). Součástí je paměť pro 12 osob. Kromě hmotnosti váha měří množství tuku, vody a svalstva. Grafické zobrazení hladiny tuku v 5 úrovních. Nosnost váhy je 150 kilogramů, vážení je s přesností na 100 gramů. Velmi užitečná je možnost nastavení pohlaví, výšky (100–250 centimetrů) a věku (10–100 let). Rozsah měření tuku se pohybuje v rozmezí 4–60 % (odchylka 0,1 %), měření vody 27,5–66 % (odchylka 0,1 %) a měření svalstva 20–56 % (odchylka 0,1 %). Skleněný povrch usnadňuje údržbu, navíc je velmi příjemný. Komfort zvyšují dotyková tlačítka Soft-Touch. Sklo o tloušťce 6 milimetrů je tvrzené. Velký širokoúhlý LCD displej je velmi přehledný a číslice jsou dobře viditelné. Funkce Auto-On zaručuje zapnutí váhy po nastoupení na ni.

Sencor SBS 5005
Větší obrázek na MALL.cz

Při vážení je možné volit z různých jednotek (kg/lb/st). Praktická je funkce dovažování. Samozřejmostí je indikace slabé baterie a přetížení, stejně jako automatické vypnutí při nečinnosti. Rozměry váhy jsou 31,3×30×2,1 centimetrů a její hmotnost je 1,7 kilogramů. Součástí balení jsou 2 lithiové baterie CR2032.

Výhody chytré osobní váhy Sencor SBS 5005

 • Paměť pro 12 osob
 • Možnost nastavení pohlaví
 • Dotyková tlačítka Soft-Touch
 • Možnost nastavení pohlaví, výšky a věku

Nevýhody chytré osobní váhy Sencor SBS 5005

 • Nižší nosnost (150 kilogramů)

>> Zjistit aktuální cenu

Tabulka se srovnáním vlastností produktů

Model osobní váhy Nosnost Materiál desky Barva Měření tuku Měření vody Měření svalové hmoty Měření kostní hmoty
Gallet PEP 712 150 kg sklo černá/bílá ano ano ano ano
AEG PW 5644 WH 180 kg sklo/kov bílá ano ano ano ano
Emos PT-718 150 kg sklo stříbrná ano ano ano  
Beurer BF 700 180 kg sklo černá ano ano ano ano
Sencor SBS 5005 150 kg sklo šedá ano ano ano  

Chytré osobní váhy: celkové hodnocení nejlepších

Která osobní váha bude pro vás a pro vaši rodinu nejvhodnější? Spokojené recenze napovídají, že chytrá váha Emos PT-718 by vám měla udělat velmi dobrou službu. Nároční uživatelé jistě ocení osobní váhu Beurer BF 700, která zaujme i velmi elegantním provedením. Mně osobně nejvíce zaujala chytrá osobní váha Sencor SBS 5005 nejen díky originálnímu vzhledu, ale také velké paměti a možnosti nastavení pohlaví, výšky a věku.

2 replies to Nejlepší chytré osobní váhy – recenze

 1. Nad něčím takovým teď hodně přemýšlím. Začala jsem teď hodně sportovat a ráda mám přehled o svém těle. Právě to byl i jeden z důvodů, proč jsem si koupila takovýto chytrý náramek – https://www.mibandshop.cz/xiaomi-mi-band-6/ Mám ho propojený s telefonem, kde se mi vytváří různé statistiky atd. Kdybych takto měla s telefonem ještě propojenou váhu, tak by to bylo úplně perfektní.

 2. Vzhledem k tomu, že jsem se letos pustila do hubnutí, tak jsem právě do osobní váhy také potřebovala trochu zainvestovat. Musím ale říct, že má cesta za lepší postavou je zatím celkem úspěšná. Jde to pomalu, ale jde to. Hodně pomohlo i to, že jsem teď začala chodit pravidelně plavat. Máme doma přelivový bazén takže alespoň nemusím chodit nikam na plovárnu nebo tak. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *