Instalatéři nonstop

5/5 - (13 votes)

Každá domácnost  potřebují pravidelnou údržbu a občas obnovu. při používání dřezu v kuchyně nebo sprchového koutu v koupelně, časem se ucpé potrubí nebo praskne těsnění. Bohužel nikdo neví kdy na to přijde čas. Často se na nás obracejí zakaznici pře noc nebo o vikendu. Díky tomu že jsme instalatéři nonstop, dokážeme opravit poruchu spojenou s vodou nebo topení v den objednání. Denně řešíme 35 havarijních případů, prasklé trubky, roháčky, vodovodní baterie, expanzní nádoby atd. Naší instalatérská pohotovost má naskladněny material v každém pohotovostním vozidle, aby jsme mohli nepřetržite poskytovat kvalitní služby. Instalatéři nonstop dokážou opravít prasklé potrubí, identifikovat únik vody, vyčistit odpad a provest mnoho dalších instalatérských a topenářských služeb

Co dělát když v nocí prasknul bojler

Bohužel i tohle se může stát, první co můžeme poradit – buďte v klidu, protože v nocí fungují pohotovostní služba instatéří nonstop. Po druhe je zapotřebí vypnout elektřinu aby se nedošlo k elektrickému zkratu, což je velmi nebezpečné. Pokud máte elektřinu jíž vypnutou, doporučujeme uzavřít hlavní přívod vody v byte nebo rodinném domě. Dalším krokem bude zavolat instalatéři nonstop a dočkat se příjezdu profesionálních techniku instalatéru.

Technik vyprázdní vody, připraví všechno pro výměnu bojleru, následně rádo realizuje výměnu bojlerů. Samozřejmě dokázali bysme to udělat již tento den, a le často při výmění bojlerů je zapotřebí vrtání do zdí, čož v nočních hodinách bohužel není možné, ale náší technici se postarají abyste co nejdříve ráno po výměně bojleru už měly teplou vodu

Ják mám postupovát když mi praskné stoupačka v nocí nebo o vikendu?

Co mám dělat, koho schánět a jak to zastavit. Chápeme že je to velice nepříjemná situace, ke všemu je nebezpečná a může ohrožovat  zdraví  a majetek ostatních lidí kteří byli ve stejném bytovém domě. Proto doporučujeme vám, abyste jednali klidně a sebevědomě. Pokud vite kde se nachází hlavní přívod vody, uzavřen ho. Pokud nevíte, rovnou volejte na instalatéři nonstop, pracujeme o vikendu, v nocí a o svatcích. Jakmile se dovoláte k nám na dispečink, sdilte nášímu dispečerovi váší adresu a krátce popište problém, napřiklad “Dobrý den, mám havárie vody praskla nám vodovodní plastovou trubku, je to v bytě v panelovém domě, adresa je litevská 8, Praha 10. Potřebují aby co nejdříve sem přijel instalatér, za jak dlouho jste schopni dorazit? ” Estli jste již objednali instalatéra, momentálně na něj čekate, nevíte kde je hlavní přívod vody  skuste uzavřit veškeré ventily ktere vidite vedlé prasklé trubky. Držíme vám palce a doufejme že pokud čtete tento text, už máte uzavřeny přívod vody a instalatér už je na cestě 

Cenník instalatérskych prácí

V česku existují hodně instalatérských a topenářských firem na trhu. Jaké jsou ceny na jejich služby a čím se liší. Cena na takzvany rychloservis jako instalatéři nonstop jsou dražší než na obvykle klasické služby instalatérů. Z názvu je pochopitelné že se jedná o firmu která jede v nepřetržitém provozu a jsou specialisté na havárii vody které jsou zapotřebí co nejdříve odstraní aby nezpůsobit škodu na majetku.  Ceny na nonstop instalatérské služby většinou se pohybují od 3000 korun, jen že hodně záleží na druhu a složitostí opravy. Byt nonstop zamena mit s sebou veškerý potřebný materiál v autě nebo skladem, byt připravenym na všechno a umět perfektní řemeslo. Běžná instalatérské služby se liší častkama od 1500 korun, ale taky zaleži na terminu, druhu prací, složitostí a přístupu k vykonu prace. Samozřejmě pokud se jedná o noční havarii vody v bytě, je levnější zaplatit instalatéři nonstop než platit celou rekonstrukcí sousedovi 

12 replies to Instalatéři nonstop

 1. S manželem jsme bohužel také odebírali energie od firmy, která zkrachovala. Proto jsme se snažili rychle se přihlásit k nové společnosti. Přátelé nám často doporučovali tepelná čerpadla, a tak jsme na ně vsadili taky. To nás zachránilo od velkého zdražení elektrické energie. Máme vyšší výdaje, ale díky čerpadlu máme teplo a naše účty za elektřinu jsou únosné.

 2. Nedávno jsem musela volat nonstop instalatérovi, jelikož mi praskla voda v koupelně. Instalatér přijel velice rychle a opravil prasklé potrubí během krátké doby. Jedinou škodou, byla zničená skříňka, kterou jsem musela vyhodit. Naštěstí mi kamarádka poradila, kde si mám koupit nový nábytek do koupelny za nízké ceny.

 3. Musela jsem nedávno také volat tuto službu, jelikož mi praskla vodovodní trubka v koupelně. Naštěstí instalatér dorazil za krátkou dobu a závadu odstranil také rychle. Nikdy bych nevěřila, že může takto fungovat v noci nějaká služba a hlavně kvalitně, takže pokud mohu doporučit, určitě ji také vyzkoušejte. Já jsem byla opravdu spokojená, a to na sto procent.

 4. Základ si člověk udělá sám, takže pokud to není nějaká velká havárie, non stop instalatéra nepotřebuje. Kromě toho vždycky existuje možnost prostě vypnout hlavní přívod vody a čekat na odtok toho, co máte v okruhu. Stalo se mi to v místnosti, kde jsem měl šroubový kompresor, že mi tam praskla voda ve zdi. Zjistil jsem to pozdě večer. No tak co, vypnul jsem vodu, odčerpal z potrubí zbylou vodu, aby to nenapáchalo další škodu a instalatéra jsem volal až ráno. 😉

 5. Trošku mě štve, že třeba tady u nás v okolí žádná taková služba prakticky není. Nedávno jsem sháněl někoho, kdo by mi pomohl nainstalovat nové potrubí a příchytky trubek. Sehnat ale v okolí instalatéra, který by na to měl čas byl nadlidský úkol. Nakonec jsem to tedy riskl a pustil se do toho sám. Překvapivě to neskončilo žádnou katastrofou.

 6. Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat. Nemáte náhodou někdo tip na nějakého dobrého instalatera v oblasti Jižních Čech? Ideálně z Českých Budějovic nebo okolí? Samozřejmě jsem si zkoušela hledat na internetu a narazila jsem třeba na https://www.instalaterstvibarta.cz/ Koukala jsem, že má i dobré hodnocení, ale nemáte někdo spíš osobní zkušenost? Nebo i klidně jiné doporučení. Díky moc. 🙂

 7. Když u nás byl naposledy instalatér, tak se nějak hrozně nešikovně zamknul v koupelně a nakonec nám kompletně zničil kování na dveře. Opravdu nechápu jak se mu mohlo povést něco tak bizarního aby se prostě sám zamknul a nešlo mu to poté otevřít. Lidé jsou opravdu zvláštní.

 8. Nedávno se mi stala také taková havárie a začala mi téct voda z trubky v koupelně, a tak jsem si zavolala firmu instalatéři nonstop. Instalatér přijel do necelé hodiny a vyměnil v koupelně těsnění a pohroma byla rázem zažehnána. Nikdy by mě nenapadlo, že mi někdo dokáže s takovou havárií pomoci i pozdě večer.

 9. Nedávno jsem se rozhodla pro rekonstrukci koupelny, jelikož bylo potřeba aplikovat vnitřní termoizolační stěrka. Měla jsem problémy s plísní v koupelně a toto byl nejlepší způsob, jak se jí zbavit. Proto jsem si objednala instalatéry nonstop, kteří mi z kontrovali veškeré rozvody, a u nichž to bylo potřeba ty vyměnili. Konečně mám novou koupelnu podle mích představ.

 10. Nedávno jsem musela volat instalatéry nonstop, když jsem zjistila, že mi nefunguje bojler. Naštěstí přijeli rychle a vyměnili ho za nový, jelikož ten starý nešel opravit. Pro jistotu jsem si od instalatéra nechala zkontrolovat preventivně i těsnění v celé koupelně. Letos jsem se ještě rozhodla i opravit komín, abych se mohla vrátit k vytápění celého domu dřevem.

 11. Ani se neptejte na naši havárii, která se nám stala teprve před týdnem. Zaplavila se nám kvůli rozbité myčce dokonce i celá ložnice, už opravdu nevím co s tím máme dělat. Ty škody budou v řádu stovek tisíc korun. Manžel zapomněl zaplatit pojistku, takže to nemáme jak zaplatit.

 12. Z mé zkušenosti jde taky o to, co se staví. Protože když je to zajímavá zakázka jako třeba montovaná hala, tak je to samozřejmě mnohem větší zájem, než když jde jenom o banální zapojení pračky nebo něco takového. Přitom bych řekl, že takové drobné kšefty musí být zlatý důl. Dneska si lidi už pračku nebo myčku zapojit neumí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *