Jak opravit bojler

5/5 - (1 vote)

Bojlery

Používání bojlerů v domácnosti je skoro běžná věc. Samozřejmě zdroj teplé vody může být v každém bytě nebo domě jiný. Například plynový kotel nebo elektrokotel. Existují i jiné zdroje teplé vody ale dnes budeme mluvit o bojlerů. Proč zrovna o bojlerů? protože je to nejpopulárnější spotřebič na teplou vodů. Bojlery jsou ruznych druhu, maloobjemové od 5 litrů nebo velkoobjemové až 500 litrů.
Většina bojlerů v domácnosti jsou objemem od 50 do 200 litrů. Velice zaleží kolik lidi používájí teplou vodu, kolík je koupelen a jak často to používají. Výrobce Nejzmanějších bojlerů v česku Dražice, doporučují nasledujíci oběm pro počet lidi v domacností. jedna až dvě osoby v domacnosti 80 litrů. Dvě až tři osoby 100 litrů. Pro čtyři osoby bude dostačující mít bojler 125 litrů. Pro pět až šest osob 160 až 200 litrů. Vybrat správný objem je docela důležitá věc. Ale první bod je vždy koupit kvalitní a spolehlivý bojler, co se stane pokud Vám bojler přestal fungovat?  Určitě bude potřeba nalehava oprava bojleru praha.


Jaké jsou značky bojlerů

 • Dražice
 • Tatramat
 • Ariston
 • STIEBEL ELTRON
 • AEG
 • Electrolux

Pokud vybíráte bojler, nejdříve je dobré vědět, kolik peněz jste ochotni do bojleru investovat. Každý bojler má svou životnost. Jaká je životnost bojlerů, vám poradím v oprava bojleru Praha.

Podle našeho průzkumu 90% řemeslníků používá bojlery Dražice kvůli kvalitě materiálu a dlouhé životností bojleru. 

Teče bojler – co mám dělat? 

Především doporučujeme vypnout elektřinu, protože bojler je elektrické zařízení. Potom vypnout přívod vody do bojleru. Potom se v klid obraťte na oprava bojleru Praha. Specialisté rychle dorazí a pomohou vám s opravou nebo výměnou bojleru. 

Příčiny nefunkčností bojlerů

Nefunkčnost bojlerů může být například z následujících příčin:

 • Elektřina
 • Prasknutí nádoby
 • Topné těleso
 • Vodní kámen 

Pokud nádoba bojleru není prasklá,je možnost ten bojler ještě opravit. Konstrukce celeho bojleru je hodně jednoducha. V bojleru není drahá základní deska jako například v elektrickych nebo plynových kotlích. Ve většině případů je potřeba vyměnit relátko. Ale především je třeba zjistit příčinu. Oprava bojleru Praha poskytuje svým zákazníkům základní diagnostiku bojleru vždy zdarma. Pokud z nádoby bojleru protéká voda, bohužel nezbývá nic jiného než vyměnit starý bojler za nový. Pro diagnostiku zdarma stačí navštívit  stránku výměna vodovodní baterie.

3 komentářů k Jak opravit bojler

 1. Vadný bojler se hlavně dokáže pořádně prodražit. O tom něco vím. Měli jsme takhle snad měsíc a půl špatný a ten účet byl fakt šílený. Ještě štěstí, že mám docela dobře fungující internetový obchod s dobře nastaveným SEO, takže netrpíme nedostatkem peněz. Ale mít běžnou výplatu, tak bych byl asi docela dost nemile překvapený. Ale i takováhle překvapení občas život přinese. To se nedá nic dělat.

 2. Zdravím, nám se bojler rozbil přibližně před rokem. Naše finanční situace nebyla zrovna dobrá, a tak jsme se snažili sehnat dobrého opraváře, který bude schopný ho opravit za relativně nízké náklady. Bohužel oprava nepomohla, a tak jsme museli chtě nechtě koupit do koupelny úplně nový bojler, který už však šlape jako hodinky.

 3. Mně doma se také nedávno rozbil bojler. Celý den šel, ale večer jsem najednou přišla na to, že neteče teplá voda a začal vydávat i divné zvuky. Dostala jsem trochu strach a nebyla jsem si jistá, co se s ním děje. Proto jsem raději zavolala manželovi, který má s takovými opravami zkušenosti. Sice to chvíli trvalo, ale nakonec se mu to podařilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *