Recenze stojanových věšáků

Rate this post

Zařizování bytu je příjemnou záležitostí, což můžu jenom potvrdit. Vyžaduje však spoustu času a úsilí. Život mezi krabicemi a poházenými věcmi není naopak zrovna žádoucí. Proto se brzy po nastěhování vyplatí investovat do kusů nábytku, které jsou všestranné a pomohou s první organizací oblečení a menších doplňků.

Nespornou výhodou stojanových věšáků ve srovnání s věšáky nástěnnými je skutečnost, že není nutné pro jejich umístění vrtat do zdi. To je žádoucí zejména po nastěhování do nového bytu či domu, kdy se zoufale nedostává úložných prostor. Vrtání je rovněž vhodné omezit na minimum v případě pronájmu, neboť po jeho vypršení je nutné uvést vše do původního stavu. Dalším pozitivem tohoto kusu nábytku je jeho nesmírná variabilita. Věšák během pár vteřin přenesete do jiné místnosti a rázem změníte její ráz, ale také ji konečně dovybavíte.

Využití stojanového věšáku

Stojan na šaty poslouží místo skříně. Jedná se tak o rychlé a cenově dostupné řešení v případě, že si momentálně nechcete z nějakého důvodu pořídit klasickou šatní skříň. Takový pomocník je nedocenitelný zejména při stěhování, ale velmi dobře se hodí také do šaten, kde zvýší kapacitu prostor pro uložení oděvů, ovšem s minimálními finančními náklady.

K čemu je stojanový věšák dobrý? Možná si říkáte, že takový věšák nemá žádné zvláštní opodstatnění. Pravdou však je, že se jedná o překvapivě všestranný kus nábytku, který si v každém interiéru najde své pevné místo. Jednou jej můžete použít tak, jak je obvyklé, tedy do chodby či předsíně. Zde můžete na věšák odkládat nejen kabáty a bundy, ale vhodně vybraný věšák pojme i deštníky, menší tašky, kabelky a další drobné předměty, které potřebujete mít při odchodu domu připraveny. Nebo potřebujete mít dokonalý přehled o svých šálách?

A s čím vám věšák nebo němý sluha ještě pomůže? Přece s věčně zmačkaným oblečením. Němý sluha ho za vás sice bohužel nevyžehlí, ale zabrání jeho pomačkání. Každý pokoj také rázem působí mnohem uklizeněji, když se oblečení nepovaluje ve všech koutech.

Přehled: stojanové věšáky a němí sluhové

Stojanové věšáky mohou mít mnoho podob, ať už se to týká materiálů, rozměrů i stylů. Tento kus nábytku se vyplatí vybírat nejen s ohledem na jeho umístění, ale také očekávané zatížení, aby si udržel dobrou stabilitu. A jaké stojanové věšáky jsou všestranné a zapadnou do vašeho domova či kanceláře?

Dřevěný věšák Kikkerland

Dřevěný věšák Kikkerland
Větší obrázek na MALL.cz

Tradiční a zároveň velmi originální je věšák Kikkerland. Tento model je vyroben z odolného bukového dřeva. Patrná je inspirace přírodou, o čemž svědčí zejména tvar a také použitý materiál. Svým vzhledem připomíná tento věšák menší stromek, který nabízí své větve k zavěšení kabátů, bund a také nejrůznějších doplňků, které je třeba mít neustále při ruce. Elegantní stojanový věšák dokonale zapadne do každého interiéru. Věšák je vysoký 185,2 centimetrů, jeho průměr činí 47,2 centimetrů. Stojanový věšák je dodáván v rozloženém stavu, ovšem jeho montáž je velmi snadná.

Výhody dřevěného věšáku Kikkerland

 • Elegantní a nenápadný design
 • Vyroben z kvalitního bukového dřeva
 • Dostatek místa k zavěšení
 • Variabilní použití

Nevýhody dřevěného věšáku Kikkerland

 • Vyšší pořizovací cena

>> Zjistit aktuální cenu

Stojan na šaty Banquet

Praktický stojan na šaty značky Banquet je oblíbeným kusem nábytku z mnoha důvodů. V první řadě je poměrně levné. Také se jedná o velmi dobré řešení v případě, že si nechcete pořídit velkou šatní skříň. Výhodu představuje také možnost nastavit výšku stojanu na šaty v rozmezí 107-160 centimetrů. Provedení z kovu a plastu zaručuje dostatečnou stabilitu celé konstrukce. Šířka stojanu na šaty je 80 centimetrů, jeho hloubka je 40 centimetrů. Nechybí kolečka, kterými je stojan na šaty opatřen, zajišťují snadnou manipulaci a jeho rychlé přesouvání mezi jednotlivými místnostmi. Se stojanem se velmi snadno pohybuje i v případě, že jsou na něm zavěšeny oděvy.

Stojan na šaty Banquet
Větší obrázek na MALL.cz

Výhody stojanu na šaty Banquet

 • Nastavitelná výška
 • Kolečka pro snazší manipulaci
 • Všestranné použití v šatně, předsíni apod.
 • Efektivní náhrada šatní skříně

Nevýhody stojanu na šaty Banquet

 • Robustní vzhled

>> Zjistit aktuální cenu

Němý sluha Banquet světlý

Přehledné skladování oblečení zajistí němý sluha Banquet. Tento skladný, ovšem nesmírně praktický kus nábytku zabrání nechtěnému zmačkání vašich oděvů, které tak konečně nebudou blokovat židle, křesla a podobně. Němý sluha Banquet je charakteristický kombinací kovu a dřeva, což ještě více umocňuje jeho luxusní vzhled. Vzdušný dojem umocňuje světle hnědá barva. Výška sluhy činí 107 centimetrů. Jak je zřejmé, němý sluha nabízí vskutku všestranné, velmi praktické využití a jeho sestavení je navíc velmi sn

Němý sluha Banquet světlý
Větší obrázek na MALL.cz

adné.

Výhody němého sluhy Banquet

 • Decentní světle hnědé provedení
 • Luxusní kombinace kovu a dřeva
 • Velmi dobrá stabilita
 • Snadná montáž

Nevýhody němého sluhy Banquet

 • Poněkud zastaralý design

>> Zjistit aktuální cenu

Němý sluha Banquet tmavý

Praktickým pomocníkem do domácnosti je němý sluha Banquet v celodřevěném provedení. Klasický němý sluha umožňuje všestranné použití v různých místnostech každého domu či byt. Tento model je opatřen vestavěným ramínkem a také dvěma příčkami nejen, které jsou určeny pro ukládání kalhot. Na tomto místě můžete ukládat také kravaty, šály a další menší kusy oblečení. Rozměry tohoto modelu činí 49×99 centimetrů. Věšák je vyroben z kvalitního dřeva v moderním tmavém odstínu. Celodřevěné provedení věšáku propůjčuje nadčasový ráz, takže snadno zapadne do tradičně zařízeného interiéru i moderního bytu.

Němý sluha Banquet tmavý
Větší obrázek na MALL.cz

Výhody němého sluhy Banquet

 • Precizní provedení
 • Vysoká stabilita
 • Kvalitní celodřevěné provedení
 • Kompaktní rozměry

Nevýhody němého sluhy Banquet

 • Nezajímavý design

>> Zjistit aktuální cenu

Tabulka se srovnáním parametrů

Stojanový věšák / němý sluha Rozměry (vך×h) Materiál Barva Cena Aktuální cena
Dřevěný věšák Kikkerland 182,6×47,2 cm dřevo světle hnědá 1200-1600 Kč zjistit aktuální cenu
Stojan na šaty Banquet 160×80×45 cm kov/plast černá 400-600 Kč zjistit aktuální cenu
Němý sluha Banquet světlý 107×30×44 cm kov/dřevo světle hnědá 400-600 Kč zjistit aktuální cenu
Němý sluha Banquet tmavý 99×49 cm dřevo hnědá 300-600 Kč zjistit aktuální cenu

Celkové hodnocení designových stojanových věšáků a němých sluhů

Ještě stále váháte nad výběrem nejlepšího stojanového věšáku? Pro začátek vás určitě nezklame němý sluha Banquet, díky němuž budete mít své oděvy vždy po ruce. Pro náročné zákazníky, kteří si potrpí na moderní kusy nábytku respektující nejnovější trendy v interiérovém designu je jako stvořený dřevěný věšák Kikkerland, který na první pohled zaujme svým minimalistickým, nicméně velmi propracovaným provedením. Tento věšák rozhodně nemusí stát pouze v předsíni, stačí jen najít jiný, nevyužitý kout, kde se bude stejně dobře vyjímat.

Tip pro vás

Sháníte pro své blízké dárek ke kolaudaci nebo jiné významné příležitosti? I v tomto případě je stojanový věšák nebo němý sluha překvapivě vděčným řešením. Jedná se o praktický, ovšem zároveň také nenápadný kus nábytku, který si nalezne jistě své stálé místo v předsíni nebo šatně obdarovaného. Vyberte dárek, kterým zaručeně potěšíte!

One reply to Recenze stojanových věšáků

 1. Na věšáku Kikkirland skladuji už několik let dámské šaty a musím říct, že je to pefektní možnost pro uložení různého společenského oblečení, které se takto nezmačká, což je obrovkská výhoda, protože se některé kousky velmi špatně žehlí. Luxusnější modely šatů ještě dávám do mikrotenových pytlů, které jou pro tyto účely určené a díky tomu zůstávají prakticky pořád jako nové. Jen to chce mít doma, nebo někde jinde na věšák dostatek prostoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *