Velká recenze galvanické žehličky

5/5 - (6 votes)

Už jste něco o galvanické žehličce slyšela, ale stále pro vás zůstává velkou záhadou? V této recenzi se dozvíte, na jakém principu tento přístroj funguje, a také se podrobně podíváme na galvanickou žehličku BeautyRelax BR-1030, která v sobě spojuje hned několik technologií pro komplexní ošetření jakéhokoli typu pleti.

Galvanická žehlička BeautyRelax BR-1030
Větší obrázek na MALL.cz

Galvanická žehlička je často vnímána jako přístroj sloužící k odstranění vrásek a vyhlazení pleti. Možná za tím stojí její název. Účinky a možnosti použití galvanické žehličky jsou však mnohem rozmanitější. Působení galvanického proudu má totiž řadu příznivých účinků, které zlepšují celkový stav pleti. Galvanická žehlička je vhodná k ošetření všech typů pleti, nevyvstávají zde žádná výraznější omezení. I v pohodlí domova je možné dopřát pleti účinnou péči takřka na profesionální úrovni, jako v kosmetickém salonu. Jak vám k tomu poslouží galvanická žehlička s fotonovou terapií?

Co si promyslet, než si pořídíte galvanickou žehličku

Galvanická žehlička je moderní kosmetický přístroj, který kromě ošetření pleti galvanickým proudem nabízí také fotonovou terapii. Před nákupem tohoto nebo podobného kosmetického přístroje je třeba promyslet si, co od něj očekáváte? Chcete řešit konkrétní kosmetický problém, nebo naopak toužíte zlepšit celkový stav vaší pleti? Právě galvanická žehlička s fotonovou terapií je v tomto ohledu velmi všestranná.

Na co se při výběru galvanické žehličky zaměřit:

 • Více způsobů terapie
 • Možnost nastavení intenzity
 • Snadná obsluha
 • Hmotnost a rozměry

Představení galvanické žehličky BeautyRelax BR-1030

Galvanická žehlička BeautyRelax BR-1030 je vybavena 3 aplikátory. Jeden z nich umožňuje ošetření galvanickým proudem, který zajišťuje celkovou očistu podkožní tkáně. Nechybí také dva aplikátory pro fotonovou terapii, konkrétně pro terapii červeným a modrým světlem. Tato metoda vykazuje velmi dobré účinky a napomáhá řešit konkrétní kožní problémy a nedostatky.

Galvanická žehlička je napájena pomocí adaptéru přímo ze sítě. Adaptér je samozřejmě součástí balení, takže k domácímu používání přístroje není potřeba žádné další vybavení. Nespornou výhodou při ošetřování pleti galvanickou žehličkou je také nízká hmotnost přístroje, pouhých 190 gramů. Aplikátor je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli. Každý aplikátor fotonové terapie je opatřen 36 LED diodami.

Galvanická žehlička BeautyRelax BR-1030
Větší obrázek na MALL.cz

Galvanická žehlička BeautyRelax BR-1030 je vhodná ženy, které chtějí své pleti dopřát jen to nejlepší, ale zároveň nechtějí utrácet za předražené kosmetické procedury, mnohdy navíc s velmi nejistým výsledkem. Zejména zralá pleť vyžaduje důkladnější péči, přesahující účinky pleťových krémů a sér. Používání galvanické žehličky má navíc smysl pouze z dlouhodobého hlediska, neboť jedině tak se mohou naplno projevit příznivé účinky působení galvanického proudu nebo fotonové terapie pomocí červeného či modrého světla. Při ošetření pleti si můžete vybrat ze 3 úrovní intenzity: nízké, střední a vysoké. Používání přístroje je naprosto bezpečné a bezbolestné. Galvanický proud je k pokožce velmi šetrný, stejně jako fotonová terapie o specifických vlnových délkách podporuje přirozené regenerační procesy, to vše bez invazivních zásahů.

Výhody galvanické žehličky BeautyRelax BR-1030

 • Vhodná k ošetření všech typů pleti
 • Možnost nastavení 3 režimů galvanického proudu (hloubkové čištění pleti, obnova pleti, lifting)
 • Fotonová terapie červeným a modrým světlem
 • Volba intenzity výkonu (nízká, vysoká, střední)
 • Bezbolestné a jednoduché použití

Nevýhody galvanické žehličky BeautyRelax BR-1030

Výhody a funkce galvanické žehličky

Galvanický proud

Galvanická žehlička BeautyRelax BR-1030
Větší obrázek na MALL.cz

Ošetření pleti galvanickým proudem představuje vysoce efektivní metodu, která je hojně používaná v profesionálních kosmetických salonech. Díky působení galvanického proudu dochází k vyplavení iontů z buněk. Rovněž je urychlen metabolický cyklus ve všech vrstvách kůže, včetně těch nejhlubších. Následně dochází k odplavení všech toxických látek a zplodin látkové přeměny z kůže, které jinak brání její obnově. Galvanický proud výrazně zvyšuje propustnost pórů pokožky, která tak může více „dýchat“. Celý proces má příznivý vliv i na následnou kosmetickou péči, neboť pokožka ošetřená galvanickým proudem je připravená na aplikaci kosmetických přípravků s vysokým obsahem účinných látek. Galvanický proud umožňuje výběr mezi 3 režimy (čištění, obnova, lifting) pro komplexní ošetření pleti.

Červené fotonové světlo

Galvanická žehlička umožňuje terapii pomocí červeného fotonového světla, které napomáhá přirozené tvorbě kolagenu, jehož obsah v pleti s přibývajícím věkem klesá. Také zlepšuje vstřebávání účinných látek obsažených v kosmetických přípravcích a zajišťuje lepší cirkulaci krve v podkoží. Důležitá je také jeho schopnost předcházet tvorbě pigmentových skvrn. Vlnové délka červeného světla činí 622×628 nm.

Modré fotonové světlo

Hlavní devizou fotonové terapie s modrým světlem je antibakteriální a protizánětlivý účinek. Rovněž dochází k aktivaci porphyrinů, jež ničí škodlivé bakterie. Modré fotonové světlo dále představuje účinnou prevenci proti tvorbě akné. Vlnová délka modrého světla je 462×468 nm.

Hodnocení uživatelek galvanické žehličky BeautyRelax BR-1030

Určitě vás však nejvíce zajímá osobní zkušenosti a hodnocení uživatelek tohoto kosmetického přístroje. Na internetu lze najít převážně kladná hodnocení, zejména s časovým odstupem vykazuje používání galvanické žehličky velmi dobré výsledky. Zákazníci oceňují také všestrannost výrobku umožňujícího použití několika druhů kosmetického ošetření pleti, podle konkrétních požadavků a stavu pleti.

Alternativní kosmetické přístroje

 • BeautyRelax BR-1120: Tento kosmetický přístroj nabízí ošetření pleti pomocí ultrazvukových vln a tak vysoce intenzivní 3D masáž. Po použití přístroje je pleť pevnější a jasnější, také dochází k redukci mimických vrásek a celkově se zlepšuje stav pleti. Pokud vás tento kosmetický přístroj zaujal, můžete jej koupit zde.
 • BeautyRelax BR-1150: Nenápadný kosmetický přístroj v sobě spojuje několik technologií – ultrazvukové vlny, fotonovou terapii, ionizaci a vysokofrekvenční mechanickou masáž. Nabízí tak komplexní ošetření pleti neinvazivním, velmi šetrným způsobem. Více informací o produktu naleznete zde.
 • BeautyRelax BR-1110 EMS BIO LIFTING: Používáním tohoto kosmetického přístroje dochází ke zjemnění a vyhlazení vrásek, potlačení tmavých kruhů pod očima a také oživení a projasnění povadlé pleti. Přístroj funguje na principu působení BIO wave proudu a technologie EMS lifting. Více informací o tomto přístroji se dozvíte zde.

Celkové hodnocení recenzované galvanické žehličky

Z porovnání nejrůznějších kosmetických přístrojů je patrné, že galvanická žehlička BeautyRelax BR-1030 nabízí komplexní ošetření pleti, a to všech typů. Její použití nemá žádná omezení a lze jej používat v každém věku v boji s konkrétními problémy i při zlepšování celkového stavu pleti. Oblíbený kosmetický přístroj si můžete zakoupit zde. Přesvědčte se na vlastní kůži, že moderní technologie mohou zlepšit stav pleti pro váš lepší pocit. Jedině zdravá pleť může být krásná!

4 replies to Velká recenze galvanické žehličky

 1. Zajímavý článek díky!

 2. Jsou důležité ochranné brýle, jak píšete v návodu, proč tedy nejsou součástí výrobku, případně kde je koupím a také vodivý gel?

 3. Celé mi to príde ako reklama. Autorka moc dôkladný výzkum neurobila a pravdepodbne ani nečítala manuál. V článku píšete „Její použití nemá žádná omezení“, čo nie je pravda. Prístroj má množstvo zdravotných kontraindikácií, mnohé kožné problémy, kardiostimulátor, kovové implantáta a iné.

 4. Prečo nieje uvedený aj návod na použitie? A parametre, či je na napájanie na USB, alebo priamo do elektriny, alebo na baterky. Kto je výrobca. Aké treba ochranné okuliare, ako možno takto s okuliarmi ošetriť pokožku okolo očí. Informácie sú nedostatočné. Mám záujem si túto galvanickú žehličku kúpiť, ale potrebujem tieto informácie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *